UA-70071515-1

Mgr. Renata Kárníková

Jako lektorka v oboru vizážistiky, kosmetiky, psychologického rozvoje působí od roku 2006.

Pomohla několika stovkám žen, které hledaly změnu ve vizáži či zaměstnání.

Působila a školila zaměstnance, top managment nebo obě skupiny společně i individuálně, včetně firem jako jsou PENT a.s. Hořice, MOVIS s.r.o. Hronov, BROUMSTAV s.r.o. Broumov, VAK STAVBY spol.s.r.o., HS Flamingo s.r.o., PPF stavební s.r.o. Dvůr Králové n. Labem, J.Škop a spol.s.r.o. Dvůr Králové nad Labem, Texim s.r.o. Hradec Králové, GAST-PRO Trutnov s.r.o. atd.

Působila jako externí poradce pro dlohodobě nezaměstnané lidi vedeni déle než 6 měsíců na ÚP pro Karlovarský kraj.

Vystudovala Univerzitu Hradec Králové.

Pravidelně lektoruje a píše vzdělávací blog .

 

Připravujeme školení PRODEJNÍ DOVEDNOSTI pro kosmetičky, kadeřnice, pedikérky, manikérky, masérky a další ženy, které pracují ve službách a věnují se dalším ženám.

 

Při školení prodejních dovedností se dozvíte typy k psychologii prodeje, jak vybudovat důvěryhodnost a typologie zákaznic. Školením si zvýšíte profesionalitu, efektivitu práce a získáte spokojené zákaznice. Navíc se seznámíte se ženami ze stejné branže a můžete si vyměnit názory, zkušenosti a využít setkání i na další spolupráci.

Datum a místo konání upřesníme.

Mám zájem o seminář PRODEJNÍ DOVEDNOSTI (nezávazná přihláška)

Dále připravujeme KURZ KOMUNIKACE, kde se budeme věnovat komunikaci v rodině a komunikaci mezi nadřízeným a podřízeným. Dozvíte se typy ke zlepšení - zefektivnění rozhovoru. Dozvíte se, proč se s vámi vaše flegmatické dítě baví tak, jak se baví nebo spíše nebaví. Jak mluvit s dospívajícím dítětem (viz průzkum). Zjistíte proč jsou nadřízení občas choleričtí a podle toho také jednají. Dozvíte se, jak překonat starosti a obavy. Kdy a jak si říct o zvýšení platu.

 

Nezávazná přihláška na seminář KOMUNIKACE v Praze

e-mail: bwvisage@seznam.cz 

web: www.kurz-licenivisage.cz